Facebook Pinterest
Galeria ES Łódź - Art Clay - biżuteria - kursy - materiały - narzędzia

Aktualności

kurs

07.09.2017

Powrót do pracy po wakacyjnej przerwie okazał się bardzo miły co nie zdarza się zbyt często :) Z bardzo zdolną kursantką przez 4 dni uczyłyśmy się tworzenia biżuterii w technice Art Clay. Zobaczcie jakie piękne rzeczy stworzyła. Zapraszam na kursy!


I miejsce

24.03.2017

Bardzo miło mi poinformować, że moja bransoletka zdobyła I miejsce w konkursie kalendarzowym Royal-Stone "Japonia" oraz nagrodę publiczności. Jest mi bardzo, bardzo miło, że moja praca została doceniona zarówno przez jury jak i publiczność! 

 


wystawa 11 listopada

21.11.2015

Moi drodzy, niezwykle miło mi poinformować, że Muzeum Niepodległości w Warszawie, które objęło swoim patronatem Konkurs "Niepodległość" zorganizowało wystawę wszystkich prac konkursowych. Otwarcie wystawy zaplanowane jest na dzień 04.12.2015 na godz. 15-tą zaś miejscem ekspozycji będzie siedziba Muzeum Niepodległości w Pałacu Przebendowskich/Radziwiłłów w Warszawie. Ponadto dla wszystkich laureatów konkursu Muzeum Niepodległości w Warszawie ufundowało dodatkowe nagrody - unikatowe, kolekcjonerskie albumy (każdy egzemplarz numerowany) pt. "Powstanie Styczniowe". Tym bardziej mi miło, że znalazłam się w tym gronie.


konkurs 11 listopada

19.11.2015

Miło mi poinformować, że moja praca zdobyła I miejsce oraz nagrodę publiczności w konkursie "Niepodległość" zorganizowanym przez firmy Royal-Stone oraz Planetart pod patronatem Muzeum Niepodległości w Warszawie. A wyglądało to tak: "Nadeszła chwila ogłoszenia wyników konkursu „11 Listopada – Niepodległość”.W konkursowym Jury zasiedli przedstawiciele: Muzeum Niepodległości w Warszawie, Planetart, czasopisma Beading Polska oraz Royal-Stone. (...) I MIEJSCE w kategorii prac wykonanych z metalu zajęła praca autorstwa Pani Sylwii Stawowskiej.
Zwycięski wisior został wykonany ze srebra z wykorzystaniem krzemienia pasiastego. Przedstawia narodowy symbol Polski – orła, który po zerwaniu kajdan niewoli wzbija się do lotu ku Wolności i Niepodległości. Konkursowe Jury doceniło sugestywną i odpowiadającą tematyce konkursu symbolikę pracy, jej walory artystyczne oraz doskonały warsztat Autorki. 


Opole

05.07.2015

W dniu wczorajszym mimo straszliwego gorąca nie sprzyjającego pracy z glinkami poprowadziłam warsztaty w opolskiej pracowni ceramiki "Żywioły" z cudownymi dziewczynami. Pracowałyśmy z glinkami miedzi i srebra. A oto niektóre z prac


Interstone

19.04.2015

Miło mi zaprosić na najbliższą edycję targów Interstone do Łodzi w dniach 25-26 kwietnia 2015r. Mojego stoiska szukajcie na samym końcu :) Ostatni będą pierwszymi!


fanpage

02.12.2014

Większość moich prac można zobaczyć na moim fanpageu http://www.facebook.com/galeriaES
Jeśli spodobała Ci się jakaś praca, a nie możesz jej znaleźć w sklepie - napisz! Zapraszam!


Polish handmade

25.01.2014

Miło mi poinformować, że uzyskałam prawo uży­wa­nia znaku Pol­skie rękodzieło/Polish hand­made w kat­e­gorii: METAL CLAY jako wyraz uzna­nia dla walorów este­ty­cznych i wysok­iej jakości wykony­wanych przedmiotów.

© 2016 GALERIA ES. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin