Facebook Pinterest
Galeria ES Łódź - Art Clay - biżuteria - kursy - materiały - narzędzia

Kursy

Kursy

 

Firma "ES" Sylwia Stawowska z siedzibą w Łodzi została wpisana do Rejestru Instytucji Szkoleniowych pod numerem 2.10/00010/2011 w związku z czym, osoby bezrobotne mogą starać się o skierowanie na kurs przez Urząd Pracy. Przy spełnieniu przez kierowaną osobę wszystkich warunków UP może on sfinansować kurs nawet w 100% Wszystkie kursy prowadzone są przez certyfikowanego Instruktora Art Clay Srebro.

 

 

W roku 2013 terminy wszystkich kursów ustalane są indywidualnie! W celu ustalenia daty proszę o kontakt mailowy na kontakt@galeriaes.pl lub telefoniczny 607-444-273.

Prace osób, które ukończyły kursy można obejrzeć w  Galerii kursantów!!!

 

Art Clay - kurs instruktorski Poziom I

 


Jest to pierwsza część instruktorskiego kursu tworzenia biżuterii w technice Art Clay. Projekty realizowane w trakcie kursu zostały opracowane przez japońskich instruktorów Art Clay. W trakcie kursu poznajemy wszystkie najważniejsze techniki AC. W programie kursu jest między innymi: praca z serią wolnoschnącą, praca ze strzykawką, tworzenie ażurów, tworzenie wałeczków, osadzanie cyrkonii i pereł, tworzenie faktur i form, tworzenie pierścieni za pomocą strzykawki i wiele innych. Kurs mogą również rozpocząć osoby nie mające wcześniej do czynienia z techniką Art Clay. Kurs trwa 4 dni po ok 6-7 godzin. Istnieje również możliwość ustalenia indywidualnie terminarza spotkań w ramach kursu. Kursanci otrzymują książkę o AC i dodatkowe instrukcje do wykonywanych projektów.
Wszystkie prace wykonane podczas kursu stanowią własność kursanta.

 

ZAPRASZAM!

 

Cena kursu (wraz ze wszystkimi materiałami): 2250 zł (z VAT)

 

Art Clay - Kurs instruktorski Poziom 2

 


Jest to kontynuacja kursu instruktorskiego Poziom I. W czasie kursu poznajemy bardziej zaawansowanie techniki Art Clay m.in.: tworzenie szklanych kaboszonów czyli fusing i łączenie szkła z AC, osadzanie kamieni naturalnych, praca z Art Clay Złotem oraz złotą folią, rzeźbienie w suchym materiale, techniki mocowań, tworzenie przestrzennych form, łącznie AC z innymi metalami oraz wiele innych.

Po ukończeniu drugiego poziomu kursanci mogą zostać dopuszczeni do egzaminu instruktorskiego. Aby pomyślnie zdać egzamin należy przedstawić 3 projekty firmie PLANETART wyłącznemu dystrybutorowi Art Clay w Polsce (www.planetart.pl): broszka, wisior, pierścień oraz dowód posiadania profesjonalnego pieca. Po zaliczeniu projektów oraz spełnieniu reszty kryteriów kursant otrzymuje tytuł instruktora Art Clay (Certyfikat Art Clay World Polska). Wszystkie prace wykonane podczas zajęć są własnością kursanta. Do każdego projektu dołączone są dokładne instrukcje oraz tabele suszenia i wypalania.

Aby przystąpić do kursu instruktorskiego Poziom II należy ukończyć Poziom I.

 

ZAPRASZAM!

 

Cena kursu (wraz ze wszystkimi materiałami): 2400 zł (z VAT)

 

 

Art Clay - kurs jednodniowy

 

W czasie trwania kursu wykonywane są trzy projekty (wisior, kolczyki i pierścionek) z wykorzystaniem trzech podstawowych postaci AC srebro: bloku, pasty i strzykawki. Wszystkie prace stanowią własność kursanta. Kurs polecam amatorom chcącym własnoręcznie tworzyć biżuterię, a także jako wprowadzenie do kursu instruktorskiego. Czas trwania zajęć: 6 godz.

 

ZAPRASZAM!

 

Cena kursu (wraz ze wszystkimi materiałami): 500 zł (z VAT)

 

 

Art Clay - kurs dwudniowy

 

W trakcie kursu wykonujemy sześć projektów ucząc się pracy z blokiem, pastą i strzykawką AC srebro. Ponadto zapoznamy się różnymi technikami wypalania i wykańczania wyrobów, tworzeniem pierścieni, sposobami osadzania cyrkonii, tworzeniem ciekawych form i faktur. Nauczymy się również rzeźbienia w suchym materiale, oksydowania i łączenia srebra z miedzią. Wszystkie prace wykonane w trakcie kursu są własnością kursanta.

 

ZAPRASZAM!

 

Cena kursu (wraz ze wszystkimi materiałami): 1000 zł (z VAT)

 

Kursy indywidualne

 

Zapraszam również na krótkie, 2-3 godzinne szkolenia, w trakcie których wykonamy jedna pracę kolczyki, wisior lub pierścionek.

Cena szkolenia (wraz ze wszystkimi materiałami): 250 zł (z VAT) Możliwe są również szkolenia z innego zakresu materiału interesującego przyszłego kursanta. Koszt takiego kursu ustalamy indywidualnie.

 

Osoby zainteresowane zapisaniem się na kurs lub uzyskaniem dodatkowych informacji proszę o kontakt

mail: kontakt@galeriaes.pl
tel: 607-444-273

W przypadku zamawiania kursu w treści maila proszę o podanie imienia, nazwiska, rodzaju kursu oraz telefonu kontaktowego.

 

 

 

© 2016 GALERIA ES. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Regulamin